Pro Gaming Cup Włocławek

W minionym tygodniu nasz team w składzie Marcin ‚Dovsea’ Dombke oraz Patryk ‚Patryk’ Dombke udał się do Włocławka na potężnie obsadzony turniej w grze FIFA 22 organizowany przez E-Sport Włocławek.

W zawodach rozgrywanych w Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku wzięło udział 32 najlepszych graczy z kwalifikacji online oraz 4 gości specjalnych. Wśród uczestników aktualni jak i byli profesjonalni gracze e-sportowi. Znaczna część zawodników z całej stawki mająca za sobą występy w największym turnieju w Polsce Ekstraklasa Games, a dodatkowo wśród zaproszonych gości aktualni wicemistrzowie świata. Poziom najwyższy z możliwych.

Ostatecznie nasz reprezentant Marcin ‚Dovsea’ Dombke zakończył zmagania na fazie grupowej. Mimo braku sukcesu zdobywamy kolejne doświadczenie na scenie e-sportowej, a dodatkowo udało zanotować się występ w lokalnej stacji telewizyjnej.

Wyniki faza grupowa:
2-1 vs Dominik „panneypl” Panek
2-3 vs Kacper ‚Kapiks’ Gawrysiak
1-4 vs Dawid „Dewidek” Kamasiński

Minione zawody nie były jednak oficjalnym pożegnaniem z obecną odsłoną gry. Przed naszymi zawodnikami jeszcze jeden turniej FIFA 22 i mamy nadzieję, że zakończymy sezon z przytupem.

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów.

E-sport na Pomorzu rozwija się z Klifem