Regulamin Klif Esports Cup – edycja III

  • 1 Wstęp

1.1 Niniejszy dokument zwany dalej regulaminem, określa zasady i warunki, które określają uczestnictwo w turnieju Klif Esports Cup 3.

1.2 Każdy z uczestników zobowiązany jest do zaznajomienia się z regulaminem oraz do jego przestrzegania. Przystąpienie do rozgrywek równoznaczne jest z akceptacją postanowień regulaminu.

1.3 Uczestnik nie może tłumaczyć się ani zasłaniać nieznajomością regulaminu, w szczególności w sytuacji zmuszającej organizatorów do podjęcia działań.

1.4 Organizator zastrzega sobie prawo do „usunięcia” z rozgrywek poszczególnych graczy w przypadku naruszenia regulaminu turnieju.

1.5 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym momencie. Organizator zmuszony jest do poinformowania uczestników imprezy o zmianach w regulaminie.

 

  • 2 Informacje ogólne

2.1 Klif Esports Cup 3 – „Ten turniej nie jest powiązany ani sponsorowany przez Electronic Arts Inc. lub jej licencjodawców”.

2.2 Organizator – organizatorem turnieju jest Klif Esports, sekcja e-sportowa Klubu Sportowego Klif Chłapowo ( ul. Gościnna 4, 84-120 Władysławowo, NIP 587-15-11-203 REGON 191999596 ).

2.3 Uczestnik – klub oraz reprezentant zgłoszony przez klub do udziału w rozgrywkach.

2.4 Udział w rozgrywkach jest otwarty dla wszystkich klubów zgłoszonych do rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej na sezon 2021/22 w tym drużyn seniorskich, juniorskich, kobiecych itd.

2.5 Administrator – członek Klif Esports, zaprezentowany przed inauguracją turnieju jako administrator.

2.6 Decyzja administratora jest niepodważalna i ostateczna.

2.7 Uczestnicy wyrażają zgodę na bezpłatne wykorzystanie w celach promocyjnych zdjęć oraz nagrań z ich udziałem wykonanych podczas trwania danej imprezy. Impreza nie jest imprezą masową. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystywania wszelkich materiałów video/foto z imprezy do promocji kolejnych wydarzeń.

2.8 Uczestnik wyraża zgodą na oznaczanie go oraz wspominanie z imienia i nazwiska w postach, zdjęciach i materiałach wideo na profilach społecznościowych prowadzonych przez Klif Esports oraz powiązanych z sekcją.

 

  • 3 Przystąpienie do turnieju

3.1 Warunkiem udziału w turnieju jest wytypowanie przez klub jednego reprezentanta ( zawodnika, działacza, kibica ) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego pod wskazanym adresem: https://forms.gle/iTR5YJT4WgtZiMmW7 ,najpóźniej do piątku 25 lutego do godz. 14:00.

3.2 Reprezentant musi posiadać lub należy zapewnić mu: konsolę PlayStation 4 lub PS5, abonament PS Plus umożliwiający rozgrywkę online, pełną wersję gry FIFA 22 oraz dostęp do internetu umożliwiającego płynną rozgrywkę sieciową.

3.3 Klub zgłaszający reprezentanta ponosi pełną odpowiedzialność za treść i prawidłowość podanych danych osobowych.

3.4 Udział w zawodach jest bezpłatny.

3.5 Liczba uczestniczących turnieju jest nieograniczona.

3.6 Uczestnik ma prawo zrezygnować z turnieju w trakcie jego trwania. Rezygnacja jest równoznaczna z przyznaniem walkowera/walkowerów ( wynik 3:0 ) na niekorzyść rezygnującego oraz zakończeniem uczestnictwa w dalszych rozgrywkach.

 

  • 4 Informacje o przebiegu zawodów

4.1 Turniej nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 201 poz. 1540).

4.2 Zmagania prowadzone są na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 oraz w grze FIFA 22.

4.3 Impreza jest promocją Klubu Sportowego Klif Chłapowo, jego partnerów, sponsorów oraz gry FIFA 22.

4.4 Zawody odbywają się w ciągu jednego dnia. Planowany start turnieju to piątek, 25 lutego godz. 18:00, zakończenie ok. godz. 23:00

4.5 Przebieg turnieju w tym terminarz, drabinka pucharowa oraz rejestracja i weryfikacja wyników spotkań prowadzone są za pośrednictwem serwisu on-line znajdującego się pod adresem: https://play.toornament.com/pl/tournaments/5402074381020889088.

4.6 Zawody odbywają się na płaszczyźnie rozgrywek grupowych i/lub pucharowych, zależnie od ilości zgłoszonych uczestników.

4.7 System rozgrywek grupowych:

I Uczestnicy zostają rozlosowani w grupy.

II Losowanie grup odbędzie się w czasie trwania transmisji na żywo w dniu poprzedzającym termin zawodów. Transmisja dostępna na profilu Klif Esports w serwisie Facebook.

III Spotkania grupowe rozgrywane na zasadzie każdy z każdym po jednym spotkaniu.

IV Pozostałe zasady w tym punktacja, kolejność zgodnie z obowiązującymi w rozgrywkach ligowych PZPN.

4.8 System rozgrywek pucharowych:

I Uczestnicy zostają rozlosowani w pary w systemie BO1, do jednej porażki.

II W przypadku remisu w podstawowym czasie gry, rozgrywany zostaje mecz dodatkowy w oparciu o zasadę tzw. złotego gola ( golden goal ). Ostatecznie pojedynek wygrywa zawodnik, który jako pierwszy strzelił bramkę w spotkaniu następującym po meczu zakończonym wcześniej remisem.

III Na rozegranie każdego spotkania ( każdej rundy ) uczestnicy mają 30 min licząc od godz. 18:00 tj. czas na rozegranie rund:

1 runda – 18:00 – 18:30

2 runda – 18:30 – 19:00 itd. zgodnie ze schematem aż do końca zawodów.
.
4.9 Dla spotkań półfinałowych oraz finału przewiduje się transmisję na żywo w sobotę 26 lutego o godz. 20:00 ( retransmisję rozegranych już spotkań ) w związku z czym zawodnicy zobowiązują się do przesłania klipów video z konsol PlayStation 4/PlayStation 5 ( o długości 30 min zawierających pełny czas meczu od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego tj. końca regulaminowego czasu gry w przypadku zwycięstwa jednej ze stron lub z dodatkowym spotkaniem, gdzie rozstrzygać będzie zasada złotego gola, dźwięk komentatorów ustawiony na 0/10, dźwięk odgłosów z trybun 10/10 ) do administratora turnieju do 120 minut po oficjalnym terminie zakończenia pojedynku tj. terminu wyznaczonego przez organizatora.

4.1.1 W jakichkolwiek sytuacjach spornych decydujące słowo posiada administrator.

4.1.2 W przypadku wystąpienia problemów technicznych/niesportowego zachowania należy zgłaszać się w trakcie trwania spotkania do administratora.

4.1.3 Wszelkie kwestie zgłaszane po zakończeniu spotkania nie będę rozstrzygane.

 

  • 5. Ustawienia gry FIFA 22

5.1 Spotkania rozgrywane w trybie: Mecze towarzyskie online

5.2 Wybór zespołu: dopuszcza się wszystkie klubu znajdujące się w grze FIFA 22 z wyłączaniem reprezentacji, drużyn kobiecych oraz zespołów specjalnych jak Adidas All-Stars itd

5.3 Uczestnik ma prawo zmiany zespołu po każdej rozegranej rundzie.

5.4 Długość połowy: 6 min

5.5 Sterowanie: Dowolne

5.6 Szybkość: Normalnie

5.7 Typ składu: 90 OGL

5.8 System obrony: Nowy system obrony

5.9 Pozostałe ustawienia: Domyślnie/Dowolnie

 

  • 6. Nagrody

6.2 Rozróżnia się nagrody dla klubów zajmujących ostatecznie:

I 1 miejsce – bon o wartości 500 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym sportbazar.pl

6.2 Rozróżnia się nagrody dla zawodników zajmujących ostatecznie:

I 1 miejsce – pamiątkowy puchar + bon o wartości 250 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym sportbazar.pl

II 2 miejsce – pamiątkowy puchar + bon o wartości 150 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym sportbazar.pl

III 3 miejsce – pamiątkowy puchar + + bon o wartości 100 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym sportbazar.pl

IV 4 miejsce – pamiątkowy puchar

6.3 Jako nagrody rzeczowe uznaje się wszelkie rzeczy materialne z wyłączeniem pieniędzy takie jak bony podarunkowe, elektronika, odzież itp.

 

  • 7. Postanowienia końcowe

7.1 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy z przeprowadzeniem turnieju, jeżeli nastąpiły one na skutek wydarzeń niezależnych oraz zdarzeń, których organizator nie mógł przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec.

7.2 Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość połączenia internetowego gracza oraz za wszelkie kwestie wynikające z tego tytułu.

7.3 Wszelkie inne kwestie dotyczące imprez prowadzonych przez Klif Esports rozstrzygane są przez organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *