Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie górskim w Ostrzycach

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie górskim w Ostrzycach! Były puchary, medale, dyplomy i wspaniały doping kibiców. Nasza liczna grupa zawodników, która wspiera się wzajemnie pokazała, że siłą Klifu jest zgrany zespół. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Jak zawsze na trasie ogromne wsparcie dawali rodzice i trenerzy. W wyścigach brali udział również zawodnicy, dla których był to pierwszy start w życiu, dlatego dla nas sukces ma wiele znaczeń, ale zawsze człowiek jest najważniejszy, a nie wynik za wszelką cenę. Bardzo cieszymy się, że skupiamy coraz więcej osób, dla których radością jest jazda na rowerze.

Klasyfikacja zawodników Klif Team:
Dzieci Dziewczynki:
Nadia Romanik – 2 miejsce
Natalia Bolda – 3

Dzieci Chłopcy:
Brunon Dominik – 3
Błażej Bychowki – 5
Jakub Basiński – 11
Janek Jęcek – 16

Żakinie:
Maja Mudlaff – 5

Żak:
Szymon Maszota – 20
Jakub Bernat – 21
Juliusz Korth – 28
Mikołaj Goyke – 34

Młodziczka:
Wiktoria Rogalska – 2
Antonina Jeka – 3
Marta Józkowicz – 5
Jagna Dzierżyńska – 10

Młodzik:
Maciej Rogalski – 1
Adam Płotka – 10
Nikodem Kupski – 18

Sztafety:
Wiktoria Rogalska/Maciek Rogalski – 1
Antonina Jeka/Adam Płotka – 4
Marta Józkowicz/Nikodem Kupski – 6

Sponsor główny: Energa Grupa Orlen

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów

Klif Chłapowo – Pełni wiary w zwycięstwo</s