Szkolimy się, trenujemy, startujemy w zawodach i pracujemy z młodzieżą, w tym widzimy drogę do sukcesu. Każdy może z nami tworzyć tą historię…

Rok 2019

Po udanym sezonie 2018 w dalszym ciągu startujemy w licznych imprezach rangi krajowej z licencjami. Do teamu dołączają nowi, młodzi zawodnicy, którzy od samego początku pod czujnym okiem zaczynają trenować na naszym torze. Z pośród teamu wyłaniają się czołowi zawodnicy, którzy razem współpracując osiągają znakomite wyniki indywidualne i drużynowe. W połowie sezonu nasz klub wzbogaca się o namiot teamowi, w którym możemy przygotowywać się do startów, a także wpływa to na naszą zauważalność. Duży nacisk stawiamy na dzieci oraz młodzież. Podczas pracy z nimi wyrabiamy w nich nawyki oraz przekazujemy cenną wiedzę. Dzięki naszemu doświadczeniu ukierunkowujemy na właściwy tor licznych młodych zawodników. Jesienią organizujemy imprezę sportową na naszym torze w Chłapowie. Sumienna, wielotygodniowa praca przy zaangażowaniu wielu osób zostaje doceniona przez wszystkich startujących. Późną jesienią regularne treningi przenosimy do COS w Cetniewie, w którym przygotowujemy się do nowego sezonu, wykonując ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz spinningi.

Rok 2018

Polski Związek Kolarski przyznaje nam licencję sportową uprawniającą do udziału w sporcie kwalifikowanym. Dzięki temu startujemy w Pucharze Polski  w  Białymstoku i  Mistrzostwach Polski MTB XC w Mrągowie oraz w wielu imprezach kolarskich w województwie pomorskim . Coraz liczniejsza grupa zaczyna również regularnie startować w zawodach kolarstwa szosowego i wychodząc na przeciw oczekiwaniom, modyfikujemy nazwę sekcji na  uniwersalną „KLIF Team” (kolarstwo górskie i szosowe). W dalszym ciągu kładziemy duży nacisk na pracę z młodzieżą, która przynosi coraz lepsze efekty. Nasi młodzi podopieczni osiągają lepsze wyniki i stopniowo zasilają podstawowy trzon zespołu. Oprócz sprawdzonych już sponsorów dochodzą nowi; Vis Jastrzębia Góra, Rudnik, Cisowianka, DW Klif, Konsal agencja ochrony, Super Gym Puck.

Rok 2017

Sekcja liczy już około 40 zawodników ( dzieci, młodzież i dorośli w różnych kategoriach wiekowych). Czynnie bierzemy udział w wielu wyścigach, co sprawia, że dochodzą do nas nowi członkowie. Startujemy w zawodach  MTB  oraz  kolarstwa szosowego, do którego zachęcił nas kolega Ryszard Felkner. Zmieniamy również barwy teamowe na pomarańczowo – czarne i doposażamy wszystkich członków w nowe komplety strojów startowych. Wspierają nas  niezawodni  sponsorzy: Gmina Władysławowo ABRUKO, OPO „Cetniewo”, Zielony Zakątek, Camping Alexa, Kredens, Del mare, Omega i Sołectwo Chłapowo 

Rok 2016

Z inicjatywy Jasia  Potrykus i Dariusza Marzejon prezesa Klubu Sportowego Klif Chłapowo powstaje sekcja kolarstwa górskiego MTB. Pierwszy start już w strojach klubowych zakupionych dzięki zaangażowaniu sponsorów i pod nazwą Klif MTB Team to Vienna Life Lang Team Krokowa. Na początku w skład zespołu wchodzą: Maja Mudlaff, Patrycja Mudlaff, Maksymilian Marzejon, Stanisław Jeka, Mikołaj Marzejon, Filip Potrykus, Jan Potrykus i Jan Krukowski oraz Dariusz Marzejon.

Startujemy w kolejnych zawodach i zaczynamy odnajdywać się w kolarskim środowisku, zauważają nas inni zawodnicy i do grupy stopniowo dołączają nowi pasjonaci kolarstwa z terenu Powiatu Puckiego. Od samego początku stawiamy duży nacisk na pracę z dziećmi i młodzieżą. Nasi zawodnicy biorą udział w coraz większej ilości zawodów dla juniorów jak i w liczących się imprezach MTB na terenie województwa pomorskiego, zajmując coraz wyższe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

Rok 2015

Pierwszy krok…
Jasiu Janek Potrykus startuje w imprezach kolarstwa górskiego.