Cyklo Gravel

Drugi raz „Cyklo” zorganizowało wyścig stworzony dla rowerów typu gravel – piekielnie szybki wyścig po pomorskich szutrach i jak się okazało nasi zawodnicy czuli się tu jak u siebie w domu, w większości jadąc co prawda na rowerach MTB. Żarnowiec przyjął nas pięknym słońcem i wysoką temperaturą co dało się odczuć na trasie, niestety na dekoracji słońce zamienione w burzę. Meta na podjeździe była zwieńczeniem ciężkiej walki.

Po świetnej walce na długim dystansie Krystian Buja wjeżdża 2 w kat. Open – zasłużone miejsce, a tuż za nim Jacek Salzer i Krzysztof Goyke.
Na krótkim dystansie po świetnie rozegranym wyścigu i udanym finischu 5 Open wjeżdża Mateusz Styn i tuż za nim Sławomir Piepka. Po chwili dojeżdża Kajetan Pliński, Ireneusz Paczuła oraz po małych przygodach na trasie Mateusz Piepka. Następnie 1 wśród kobiet Weronika Włodarczyk raz druga Katarzyna Gorazdowska, a po niej Remer Łukasz, Mielewczyk Rafał oraz Daria Kłodzińska. Marcin Gorazdowski dziś miał pecha i rozcina oponę.

Wśród najmłodszych także walka na trasie rodzinnej i Nikodem Kłodziński wjeżdża 2, Majka Mudlaff 3, Konrad Styczewski 4 i 5 miejsce dla Klary Kohnke.

Wyniki MEGA:
2 miejsce w kat. Open – Krystian Buja
4 Salzer Jacek 1 w M3
12 Krzysiu Goyke 1 M2

MINI:
5 Open Styn Mateusz 1 w M2
8 Sławek Piepka 3 w M4
21 Kajetan Pliński 3 w M2
22 Irek Paczuła 6 M3
24 Mati Piepka 4 M2
43 Weronika Włodarczyk 1 Open kobiet
47 Kasia Gorazdowska 2 Open kobiet
54 Łukasz Remer 9 M2
56 Rafał Mielewczyk 10 w M2
86 Daria Kłodzińska 3 K3
DNF Marcin Gorazdowski

Komentarze