„Mam Talent” w Strzelnie

Projekt „Mam Talent” to szukanie utalentowanych dzieci i młodzieży oraz propagowanie aktywności fizycznej poprzez jazdę na rowerze. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych potrafiących jeździć na rowerze. Chcemy w pierwszej kolejności odwiedzić jak najwięcej szkół i miejscowości na terenie Powiatu Puckiego. Liczymy, że za pośrednictwem m.in. prasy, telewizji internetowej, mediów społecznościowych i innych nośników informacji dzieci oraz młodzież będą się z nami kontaktować i wspólnie z kolegami oraz koleżankami czekać na nasz przyjazd, żeby zaprezentować swoje umiejętności.

Spotykać będziemy się na zajęciach w szkole i osobnych zajęciach w terenie. Na zajęcia w szkole przyjdź w stroju sportowym ( bez kasku i roweru). Na spotkanie w terenie przyjedź rowerem górskim, zabierz obowiązkowo kask i wodę. Zobaczysz co potrafią nasi zawodnicy i sprawdzisz swoje możliwości!

Tym razem poszukiwaliśmy talentów kolarskich w Strzelnie. Na sprawdzian przybyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Alojzego Stenzla w Strzelnie, Gmina Puck.

Sponsor główny: Grupa LOTOS – Emocje do pełna

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów

Klif Chłapowo – Pełni wiary w zwycięstwo