Puchar 800-lecia Mikołowa

Wspaniałe ściganie w doborowym towarzystwie podczas VI Międzynarodowego wyścigu w kolarstwie przełajowym Puchar 800-lecia Mikołowa UCI C2, Mikołw 29.10.2022.

Po ciężkiej nieprzespanej nocy spowodowanej podróżą na południe Polski stajemy na trasie kolejnego wyścigu przełajowego. Jak komentuje Klif-owa kolarska młodzież trasa była: Gabi – łatwa, Maja – różnorodna techniczne, Julia – krótka, Zuzia – fajne podjazdy, Jagna – za mało błota, Tosia – męczące schody, Nikodem – przyjemna, Kacper K. – wymagająca, Kacper D. – fajna, Klara i Roksana – prosta.

Klasyfikacja zawodników Klif Team:
Kat. Żak:
Gabrysia Skrzypczak – 1 miejsce
Klara Kohnke – 5
Zuzanna Brytan – 6
Roksana Wiśniewska – 7
Mają Mudlaff – 10
Szymon Maszota – 13

Kat, Młodziczka:
Marta Józkowicz – 7
Julia Myślisz – 14
Antonina Jeka – 16
Jagna Dzierżyńska – 17

Kat. Młodzik:
Nikodem Kupski – 18

Kat. Juniorka:
Maja Józkowicz – 1

Kat. Junior:
Kacper Doppke – 14
Kacper Kohnke – 20
Mateusz Kuś – 34

Kat. Masters – kobiety:
Kinga Skrzypczak – 2

Jutro dalsze emocje podczas II Międzynarodowego wyścigu w kolarstwie Przełajowym klasy „A” w Kluczborku. Maja Józkowicz w drodze do Belgii na zawody z serii Pucharu Świata w Maasmechelen, walczy o kolejne punkty, aby uzyskać kwalifikacje do reprezentowania Polski na Mistrzostwach Europy w miejscowości Namur w Belgii. Trzymamy kciuki za Majkę.

Sponsor główny: PKN Orlen

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów

Klif Chłapowo – Pełni wiary w zwycięstwo