Ostatni sprawdzian przed sezonem

7 mecz kontrolny: Kaszuby Połchowo vs Klif Chłapowo
Z uwagi na przełożone spotkanie 1 kolejki z naszym udziałem, postanowiliśmy wykorzystać wolny weekend na ostatni sprawdzian pierwszego zespołu przed startem zmagań w rozgrywkach Klasy A. Tym razem udaliśmy się do Połchowa na mecz z Kaszubami, którym przyjdzie mierzyć się na szczeblu Klasy B w nadchodzącym sezonie.
 
Rywalizacja odbyła się w bardzo trudnych warunkach, w niesamowicie upalne południe. Już na początku wychodzimy na prowadzenie po trafieniu Zbyszka Skoczke. Dodatkowo dwie niewykorzystane sytuacje stu procentowe po naszej stronie kolejno Arka Szymanowskiego oraz Pawła Styn. Przed gwizdkiem gospodarze zdołali jeszcze wyrównać i pierwsze 45′ kończymy wynikiem 1-1.
 
W drugiej połowie dokonujemy licznych zmian personalnych. Zastrzyk świeżych sił i udaje nam się odskoczyć na dwu bramkowe prowadzenie, najpierw za sprawą bardzo dobrze dysponowanego Zbyszka Skoczke, a następnie pierwszym trafieniu w pomarańczowych barwach Dawida Szylke. Kaszuby nawiązują kontakt doprowadzając do rezultatu 3-2, jednak nieustępliwe ataki przyniosły nam oczekiwany skutek i podwyższamy prowadzenie na 4-2 za sprawą Jarosława Grapp i tym samym zostaje ustalony wynik spotkania.
 
Na wzmiankę zasługują szczególnie dwa aspekty; świetna atmosfera w zespole i coraz lepsza komunikacja.
 
Nadal czekamy na skompletowanie kadry. Kilku zawodników wciąż mierzy się z urazami, a dodatkowo trwają również rozmowy z kolejnymi potencjalnie nowymi graczami w związku z czym również serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do gry w naszym zespole seniorów.
 
Kolejny mecz to wyjazdowe spotkanie ligowe, 2 kolejka Klasy A i pojedynek z KTS-K Wikęd II Luzino.
 
Klif Chłapowo – pełni wiary w zwycięstwo 

Komentarze