Zwycięstwo z AP KP Gdynia

Klif 3-2 AP KP Gdynia
24 kolejka, Gdańsk: B2 Junior Młodszy Grupa 1

W niedzielę 21 maja podejmowaliśmy na własnym boisku zespół AP KP Gdynia. Po ostatnich bardzo dobrych spotkaniach w naszym wykonaniu pod względem gry liczyliśmy na podtrzymanie passy, a sprawdzian znów trudny, bo zawitał do nas zespół z TOP 4.

Otwieramy wynik spotkania w 8′ za sprawą świetnie dysponowanego Roberta Kleine, który z łatwością wygrywa pojedynek biegowy z obrońcą rywali i silnym strzałem po długim słupku umieszcza piłkę w siatce. Goście wyrównują po dość sprzecznej sytuacji z pozycją spaloną, jednak na przerwę schodzimy z prowadzeniem za sprawą kolejnego trafienia Roberta Kleine. Warto dodać, że nasz napastnik miał szansę na skompletowanie hat tricka w pierwszej połowie, ale zabrakło odpowiedniego wykończenia przy dwóch dogodnych sytuacjach.

W drugiej połowie oba zespoły dołożyły jeszcze po jednym trafieniu, po naszej stronie Nikodom Dorobczyński i ostatecznie odnosimy zasłużone zwycięstwo 3-2.

Trener Arkadiusz Labudda:
,,Kolejny zespół walczący o awans ograny. Tym razem AP KP Gdynia. Pochwała szczególnie za dobrą grę. Brawo drużyna.”

Gratulacje dla ekipy rywali, dziękujemy za sportową rywalizację i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów.

Klif Chłapowo – Pełni wiary w zwycięstwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *