Ku pamięci ks. Wiesława Wett

Dnia 8 listopada 2015 oficjalnie do użytku został oddany kompleks sportowo-rekreacyjny w Chłapowie, z budynkiem wyposażonym w szatnie, toalety i pomieszczenia magazynowe. Za kilka dni minie siedem lat jak dzieci, młodzież i dorośli korzystają z tego obiektu.

Prezes Dariusz Marzejon:
,,Sięgając pamięcią do tego uroczystego dnia nie przypuszczałem wtedy, że ks. Wiesław, który z nami wtedy był w niedługim czasie odejdzie z tego świata i zakończy swoją służbę w naszej parafii w Chłapowie.

Taki to już los człowieka i nie znamy dnia ani godziny, kiedy wszystkie ziemskie sprawy przestaną mieć dla nas na zawsze znaczenie. Ulica przy boisku nie ma nazwy i od wielu lat za sprawą głównie Klubu Klif Chłapowo stała się przejezdna i jej stan jak na drogę gruntową jest bardzo dobry, dlatego nadszedł już czas, żeby nadać jej nazwę ks. Wiesława Wett. Osobę oddaną drugiemu człowiekowi i za życia promującą aktywne spędzanie czasu wolnego. Z tym zamiarem nosiłem się od kilku lat, ale jak otrzymałem dzisiaj informację, że przyszła kolej na nadanie nazwy ulicy przy boisku w Chłapowie, bez wahania zaproponowałem taką nazwę – przypadek…. nie sądzę”

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów.

Klif Chłapowo – Pełni wiary w zwycięstwo

Zdjęcie: Konrad Kędzior – kakenski.pl – Film i Fotografia / Puck NaszeMiasto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *