Ostatnie mecze juniorów

Klif 4-3 AP KP Gdynia
Gminny Klub Piłkarski Barca Bolszewo 3-12 Klif

Bardzo dobre wyniki osiągają zawodnicy Klubu Sportowego „Klif” Chłapowo. To młodzież z rocznika 2007/2008/2009, która jest nie tylko najstarszym zespołem juniorskim w Gminie Władysławowo, ale również jednym z niewielu w Powiecie Puckim. Nasza drużyna to efekt wieloletnich treningów, konsekwentnego szkolenia i budowy dobrze przygotowanego zawodnika do gry w piłkę nożną. Doskonalony model szkoleniowy daje rezultaty czego dowodem są bardzo dobre wyniki w konfrontacji ze swoimi rówieśnikami.

Wiele nowych osób dołącza do drużyny i aktywnie uczestniczy w zajęciach spędzając aktywnie czas wolny. Magnesem jest również z roku na rok modernizowane zaplecze sportowo-rekreacyjne, które doczekało się nawet oświetlenia płyty głównej. To duże ułatwienie i możliwość organizacji treningów o różnej porze w czasie, kiedy szybko robi się ciemno a najstarsi zawodnicy wracają z oddalonych od miejsca zamieszkania szkół ponadpodstawowych.

Duże podziękowania dla naszych sponsorów oraz partnerów! Bez Waszego wsparcia nie moglibyśmy realizować naszych wspólnych celów.

Klif Chłapowo – Pełni wiary w zwycięstwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *